Evenimente fundraising

In beneficiul: Educatie cu sens

Prin galantom.ro îți poți îndemna prietenii care vor să iți cumpere un cadou de ziua ta să facă în schimb o donație pentru una dintre cauzele beneficiare cu care tu simți că rezonezi. Principiul este simplu și vechi decând lumea: "Dar din dar se face Rai" :).

0 RON

Donatii

5,368 RON

34 Donatii

0 RON

Donatii

In beneficiul: O viata mai buna pentru copiii cu surdocecitate din Romania

Cursa Cascais Oeiras Lisboa Classic 20km este cea mai veche cursa din Portugalia.

1,660 RON

13 Donatii

In beneficiul: Educatie cu sens

Vine ziua ta. Este momentul în care ești în centrul atenției prietenilor, cunoscuților, familiei. Toata lumea te întreabă ce iți dorești să primești cadou, dar tu știi că ai tot ce îți trebuie și că nu îți dorești decât să fii aproape de cei dragi și să împarți cu ei bucuria și voia bună.

1,760 RON

10 Donatii

In beneficiul: O viata mai buna pentru copiii cu surdocecitate din Romania

Ești fumător și vrei să te lași, dar nu au găsit încă metoda sau motivația potrivită? Cum la început de an se fac mereu promisiuni pentru n